הדפסת חולצות לקייטנות – מיתוג הקייטנה שלך

אחד הדברים החשובים ביותר, כאשר מדובר בקייטנות, הוא המיתוג. קיימות כל כך הרבה קייטנות בשוק, החל מקייטנות קונספט ייחודיות ויוקרתיות, דרך קייטנות המיועדות לילדים בעלי תחביב מסוים, ועד לקייטנות שכונתיות שמפעילות הבנות של השכנים במחיר נמוך יחסית. לכן, המיתוג של הקייטנה שלכם הינו מרכיב חשוב ביותר בה. אז לאחר שחשבתם על קונספט או על רעיון נחמד לקייטנה, השלב הבא הוא כמובן הביצוע, וכמובן- איך אפשר בלי החולצות והכובעים המודפסים הייחודיים לקייטנה. בבית הספר זה אמנם נחשב לעול כאשר ממתגים אותן כחולצות תלבושת אחידה, אך במסגרת של קייטנה הלבוש האחיד הוא חלק מהכיף וממה שיהפוך אותה לחוויה בלתי נשכחת עבור הילדים. בחרו שם, סלוגן מצחיק וסמל או איור של הקייטנה, והדפיסו אותם על גבי חולצות, כובעים, או כל אביזר אחר שעולה לכם לראש. דרך מהנה במיוחד לעשות את זה היא בצבעים שונים או אפילו עם סמלים ואיורים שונים על פי הקבוצות השונות בקייטנה, מה שיכול לעודד אווירה טובה של גאוות יחידה ויגרום לכל אחד מהילדים להרגיש חלק מהקבוצה שלו.

 

אז איך עושים את זה?

עד כאן הבנו את החשיבות של החולצות והכובעים לקייטנות, אך מה לגבי שלב הביצוע?
חשוב לדעת כי קיימים מוצרים בסגנון ברמות איכות משתנה, ועל כן יש לבחור בקפידה את החברה בה תבחרו לבצע את ההזמנה שלכם. לא כל חברה שמציעה הדפסת חולצות לקייטנות או הדפסת כובעים לקייטנות מציעה מוצרים טובים, ועם בחירה לא טובה אתם עלולים למצוא את עצמכם לקראת סוף הקייטנה עם ילדים שלובשים חולצות דהויות ומחוקות בעקבות הטיולים, הריצות והשהייה בבריכה.
לכן, ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את חברת ההדפסות המתאימה עבורכם.

בכר חולצות וכובעים

חברת בכר חולצות וכובעים מתמחה בייצור ובייבוא של מגוון רחב של טקסטיל להדפסה, כולל חולצות תלבושת אחידה, בגדי עבודה, הדפסות לחיילים, לאירועים, וכמובן לקייטנות. החברה מציעה שירות גרפי מקצועי המאפשר שימוש בדפוס משי או ברקמה ממוחשבת. בנוסף, בכר חולצות וכובעים מבצעת משלוחים בכל הארץ החל מכמויות קטנות עבור קייטנות פרטיות למשל, וכלה בכמויות סיטונאיות.
אתם מוזמנים ללחוץ כאן על מנת לגלות עוד פרטים.

phone-handset