חולצות לחתונה

חולצות לחתונה

מחפשים דרך להראות בחתונה את הקשר שלכם לחתן או הכלה? מעוניינים לשמח אותם ולהזכיר להם את החברויות שלהם? רוצים שכל האורחים ידעו בדיוק מאיפה אתם מכירים אותם?

אחת הדרכים הפופולריות ביותר לעשות זאת היא באמצעות חולצות מודפסות לחתונה. הוצאה של חולצות עם משפטים מקוריים, מיוחדים וכאלה ששייכים רק לכם היא דרך מצוייSנת להזכיר לחתן והכלה כמה אתם אוהבים אותם כקבוצה, ואפילו גם להזכיר לכם כקבוצה של חברים כמה אתם שווים ביחד ואת ערך החברות שלכם.

יש מגוון סגנונות שונים של חולצות שתוכלו להוציא ולהפוך להיות בלתי נשכחים בעיני האורחים והזוג המתחתן. כמובן, כדי שהם באמת ישמחו וירגישו חלק אל תשכחו להוציא חולצה גם עבורם!

 

איך לבחור סגנון חולצות לאירועים שהכי יתאים?

כמובן, האירוע השכיח ביותר בו מוציאים חולצות הוא חתונה, אך ניתן לעשות זאת גם באירועים מיוחדים אחרים כמו השבעה של קרוב משפחה, בת/בר מצווה וכדומה. אנחנו ניתן כאן טיפים עבור חולצות עם הדפס לחתונה, אך כמובן שהם יכולים להיות רלוונטיים עבור כל סוג של חולצה לאירוע.

 

הדברים שחשוב לשים לב אליהם יהיו:

תוכן – מה אתם רוצים שיהיה כתוב על החולצה? אתם רוצים שהחולצה תהיה בסגנון של חולצות לחתונה מצחיקות, עם קריצה ובדיחה על החבורה או על החתן והכלה? או שאתם מעוניינים במשהו סולידי ורגוע יותר, שייתכן ויוכל לשמש אתכם למספר חתונות של חברים מהחבורה?

צבע – חולצות עם הדפס לחתונה יכולות להיות בצבעים שונים, אולם זכרו שמדובר באירוע ושכנראה חולצת טי-שירט לחתונה בצבע זרחני או בולט מידי לא תתאים. הצבע הנפוץ ביותר הוא לבן, שכן בדרך כלל הוא משתלב עם הבגדים החגיגיים ממילא וגם אם שמים את החולצה מעל החולצה החגיגית לא נוצר מראה מאוד לא חגיגי.

אם אתם לא רוצים צבע לבן, בחרו צבע בהיר אחר. אם אתם מעוניינים שגם החתן וגם הכלה ילבשו את החולצות, ולו וזמן מועט, הישארו עם הצבע הלבן.

גודל – זכרו להזמין חולצות במידה אחת יותר מהמידה שלכם, כדי שתוכלו ללבוש אותה בנוחות מעל הבגדים הקיימים. אתם יכולים להחליף לחלוטין את החולצה, אולם אם החבורה מורכבת מבנים ובנות זו תהיה בעיה כיוון שבנות בדרך כלל מגיעות עם שמלות, ולכן הפתרון היחיד הוא ללבוש את החולצה מעל השמלה.

מאותה סיבה כדאי שהחולצות יהיו בגזרת בנים ולא בנות, שהיא רפויה יותר ולא תקמט את הבגדים שמתחת, וכן לשים לב שהמידות יהיו גדולות. כמובן שאם אתם מזמינים חולצות לחתן ולכלה הן חייבות להיות לפחות ב-2 מידות גדולות יותר.

סוג החולצה – איזה סוג חולצות הדפסה לחתונה אתם מעדיפים? טי-שירט פשוטה או חולצת דריי-פיט? ההמלצה שלנו היא על חולצת דריי-פיט, שכן היא תתאים לריקודים ולא תכביד עליכם כמו חולצה רגילה העשויה מבד אטום.

איכות – אל תזלזלו באיכות החולצה מכיוון שמדובר בפריט שתלבשו למספר שעות בודדות. החולצה תשמש אתכם בערב החתונה וכנראה גם בהזדמנויות שונות לאחר מכן, וחבל שתקבלו חולצות בגזרות לא נוחות ובתפירה לא מקצועית.

 

חולצות לחתונה לחברים- הדבר הכי טוב שאתם יכולים לחשוב עליו

אם הגעתם עד כאן, סימן שאתם חושבים שהוצאת חולצות לחתונה של חברים היא דרך מעולה להבליט את החבורה והקשר שלכם במהלך האירוע. חשבו על כך שהחתונה היא הזדמנות להיפגש כל החברים, במיוחד שככל הנראה במהלך השגרה מתראים פחות, והוצאת החולצות ביחד היא הזדמנות מעולה לחזק את הקשר מראש ולהזכיר לעצמכם כמה טוב לכם כחבורה ביחד.

כפי שכבר כתבנו, כל זה לא יהיה שווה אם תשכחו להוציא חולצה גם לחתן והכלה. לא משנה מי מהם הוא החבר הקרוב שלכם- אם לא תוציאו לשניהם חולצות הם ירגישו מחוץ לחבורה, ובן הזוג ירגיש לא בנוח ולא שייך אליכם. לכן, השקיעו עוד כמה שקלים והוציאו חולצות גם בשבילם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *