כובעים לתיירים

כובעים לתיירים

מחפשים דרך בה תוכלו לחבר קבוצת תיירים לטיול שלהם בארץ ועל הדרך לקרב אותם אחד לשני? הוצאת כובעים לתיירים היא דרך מצויינת לחלק להם "מרצ'נדייז" של הקבוצה, להגביר אצלם תחושת שייכות וגאווה אליה וגם ליצור עבורם מזכרת סמלית מהטיול בארץ, במחיר נמוך ביחס למוצרים דומים.

כובע לתיירים יכול להיות מתאים רק לטיול עצמו בארץ, וככזה הוא יכול לכלול סממנים ספציפיים שקשורים לארץ ולקבוצה, או כובע שהם ירגישו בנוח להסתובב איתו גם בארצות המוצא שלהם. כובע כזה צריך להיות יותר סולידי, וכדאי שחלק מרכזי מהלוגו שלו יכיל את הלוגו של חברת התיירות- כך הכובע ישמש מעין פרסומת מסביב לעולם לחברת התיירות בארץ.

 

איך לבחור את הכובע המתאים?

כדי שהתיירים ירגישו בנוח להסתובב עם הכובע בארץ ואולי אף בארצות המוצא שלהם, כדאי לקחת בחשבון מספר שיקולים.

השיקול הראשון הוא מהי ארץ המוצא והתרבות של התיירים. אם מדובר בקבוצה הומוגנית, ניתן ליצור כובע קצת יותר מובחן- עם לוגו או צבע ייחודי יותר. חשוב לשים לב שלא מדובר בצבע או בסממן שיכול לגרום להם למבוכה תרבותית. אם מדובר בקבוצה הטרוגנית, כדאי לבחור כובע סולידי יחסית, כדי שכולם ירגישו בנוח.

השיקול השני הוא סוג הכובע שהייתם רוצים שיהיה להם. אם מדובר בקבוצת צעירים שמתרגשת להסתובב בארץ ונמשכת לסממנים ישראלים, יכול להיות שהם ישמחו מאוד לקבל כובע "טמבל" ולהרגיש קצת ישראלים וצברים. מנגד, אוכלוסיות מבוגרות יותר יעדיפו כובעי מצחיה פשוטים וסטנדרטיים והם ירגישו לא בנוח עם פריטים ישראליים מידי או כאלו שהם אינם מורגלים אליהם.

כך למשל תוכלו לראות הרבה בני נוער שמגיעים לארץ ורוכשים סנדלי שורש או מסתובבים עם חולצות גזורות, כדי להרגיש יותר ישראליים וחלק מהחוויה הישראלית. מבוגרים שמגיעים רק לצורך טיול, או כאלו שמבוססים היטב בארצות המוצא שלהם, ככל הנראה אפילו יירתעו מעט מהישראליות ויעדיפו להישאר באזור הנוחות שלהם.

השיקול השלישי שצריך לקחת בחשבון הוא הצבע. בחרו בצבע ניטרלי שיהיה נעים לכולם להסתובב איתו. גם כאן, אנשים מבוגרים ירגישו פחות בנוח להסתובב עם כובעים צעקניים.

השיקול הבא הוא הלוגו- מה אתם רוצים שיהיה כתוב על הכובע? אתם רוצים להדגיש את השייכות לקבוצה, את חברת הטיולים או סתם לכתוב משפט או ציור שמתאימים לאופי הטיול התיירותי של הקבוצה? אם אתם לא יודעים מראש ואתם רוצים להזמין את הכובעים לתחילת הטיול, עדיף שיהיו מסרים ניטרליים ככל האפשר. אם אתם מעדיפים להכיר מעט את הקבוצה ולחלק להם את הכובעים באמצע הטיול כתמריץ, או כשלב נוסף בחיבור שלהם ושלכם, אפשר להזמין אותם על בסיס ההיכרות עם הקבוצה וההעדפות האישיות שלה.

כמובן שאפשר ללכת על בטוח ולהזמין כמות גדולה של כובעים שתספיק למספר קבוצות. כך תחסכו התעסקות לוגיסטית וכאבי ראש, שהם משמעותיים מאוד, אך אם אתם מעוניינים להביא כובעים לקבוצה שמעוניינת להיקשר בתוכה, או להיקשר יותר לארץ ולא כתיירים, כדאי לשקול הוצאה של כובעים מיוחדים. כך תגדל תחושת השייכות והקרבה שלהם.

 

כובע לתיירים – הפתרון המושלם

לסיכום, הדפסת כובעים היא פתרון מושלם לגיבוש קבוצה ולשמירת מזכרת מהטיול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *