חולצות למסיבות

חולצות למסיבות

השנה מתקרבת לסיומה ואתם מתלבטים מה לעשות במסיבת סוף שנה? מעוניינים במזכרת שתישאר לכולם גם אחרי שהשנה תיגמר? רוצים לעשות משהו שיחבר בין כולם?

אחת הדרכים הכי טובות ליצירת מזכרת או דבר שמקשר בין קבוצה של אנשים היא הוצאה של חולצות מודפסות. חולצות לסוף שנה, למסיבת הסיום או כמזכרת למספר אנשי צוות הן פתרון מעולה, שייצור איחוד בין מספר אנשים וגם ישמש כמזכרת טובה, שכן חולצה היא תמיד שימושית.

חולצה היא גם אביזר מעולה להוצאה למסיבה של קבוצת חברים או חתונה- היא יוצרת הרגשה ושייכות של קבוצה, כאשר כולם בעלי פריט לבוש זהה.

 

למה חשוב לשים לב כאשר מוציאים חולצות?

חולצות מודפסות לסוף שנה או למסיבת סיום צריכות לענות על מספר קריטריונים כדי שהן יצאו טוב ובאמת יהיו שמישות, ולא יביכו את הלובשים אותן.

יש הבדל אם מדובר בחולצות להדפסה לקבוצה או בחולצות למזכרת, שכן חולצות למזכרת לצוות יכולות להיות יותר נועזות בסגנון ובצבעים, ואילו חולצות שרבים ילבשו צריכות באמת להיות מתאימות וראויות ללבישה.

 

הדברים שחשוב לשים לב אליהם הם:

צבע – אל תבחרו צבעים בולטים מידי. זה אמנם יגרום לכם לבלוט בשעות של מסיבת הסיום אבל אם בניתם על כך שהן ישמשו אתכם בעתיד- צבעים מוגזמים כמו צהוב, כתום או צבעים זורחים ימנעו מכם לעשות זאת. גם צבעים שקטים יותר יתנו אפקט מרשים כאשר קבוצת אנשים תלבש את החולצות. אם אתם כן רוצים ליצור מראה בולט ובלתי נשכח- בחרו בצבעים החזקים. שימו לב במצב כזה לא לבחור צבע זוהר וצעקני לכיתוב כי הוא לא ישתלב עם הצבע החזק של הרקע ויגרום לשילוב הצבעים לצרום בעין, ובכך האפקט הבולט אך המרשים של קבוצה הלבושה בצבע אחד חזק ייהרס.

גזרה ובד – חשבו האם אתם מעדיפים להוציא חולצה מטריקו, דריי-פיט או אמריקאית? לכל חולצה יש את היתרונות והחסרונות שלה. דריי-פיט תהיה עדיפה אם אתם בטוחים שלא תלבשו את החולצה בשום סיטואציה אחרת מלבד באימון, והיא גם תעזור בהמשך אם מדובר במסיבת סיום תיכון, לפני הצבא. חולצה מטריקו תהיה פשוטה יותר וחולצה אמריקאית נראית טוב אך מגיעה עם שרוולים ארוכים, וגם יקרה יותר.

האם תוציאו חולצות בגזרות שונות לבנים והבנות? קחו בחשבון שזה יבוא על חשבון המראה האחיד המשותף לכולם.

חברה – בחרו חברה אמינה שאתם סומכים עליה. חבל שתקבלו חולצות סוף שנה עם חוטים שיוצאים מהן, גימורים לא מספיק טובים או בגזרה לא מתאימה ולא נוחה. ודאו שמדובר בחברה מוכרת שלא תבטיח לכם דברים שהיא לא תעמוד בהם, ושיש לה את הצבעים והאפשרויות שאתם מחפשים.

מחיר – חשבו מה הסכום שאתם מוכנים להוציא על החולצות, מה התקציב שאתם מקבלים או מה הסכום שכל אחד מוכן לשלם. חולצות דריי-פיט יקרות מעט יותר מחולצת טריקו אך יהיו שימושיות יותר, גופיה תהיה יותר זולה מחולצה וחולצה תהיה יותר זולה מסוודר. שימו לב שההחלטה שמתקבלת מקובלת אצל כולם, שלא יווצר מצב בו מספר אנשים לא מוכנים לשלם.

תוכן – מה תהיה הגלופה על החולצה? חפשו ציור או משפט שבאמת יתאים למה שאתם מנסים להביע, כדאי עם בדיחה פנימית שמאחדת את הקבוצה או משהו משותף לכולם. עדיף לכם לשלם מעט יותר למפעל החולצות או לגרפיקאי שיצייר אותה, מאשר לנסות בכוחות עצמכם ולקבל תוצאה פחות מוצלחת ממה שרציתם. אם כבר השקעתם ושילמתם- ודאו שתקבלו מוצר איכותי.

 

לסיכום

חולצות מודפסות הן פתרון נהדר כמזכרת לסוף שנה או כפריט באירוע או מסיבה שיגבש את הנוכחים ויזכיר להם מה משותף להם. כדי שהחולצות יצאו כמו שצריך חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים כמו הצבע, הגלופה, העלות של החולצות והאיכות שלהן בפועל. רק כך תוכלו להבטיח שתקבלו חולצות ברמה גבוהה, שכולם יהנו מהן וירצו ללבוש אותן.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *