הדפסת משי על כל סוגי הטקסטיל

דוגמאות

הדפסה על כיפות לחתונה ועוד מגוון אירועים

אחד הטרנדים היפים ביותר בענף האירועים היום הוא הדפסה על כיפות לבנות עשויות בד סאטן איכותי. הכיפה המודפסת היא מתנה נהדרת בעבור האורחים וגם מזכרת מהאירוע, הניסיון לימד אותנו שהאורחים שומרים לעצמם את הכיפות היפות וחוזרים ועושים בהן שימוש. כיפות מודפסות לבר מצווה או לכל אירוע אחר תהיה אטרקציה מקסימה בעבור אירועים לדתיים וגם בעבור אירועים המיועדים לקהל חילוני. ניתן להזמין כיפות מודפסות לאירועי בר מצווה, חתונה, שבת חתן, בריתות ועוד.
כיפה מודפסת לבר מצווה או כיפות לחתונה עם הקדשה אישית תהיה מתנה נהדרת ומזכרת יפה לכל אירוע, ההדפסה נעשית תוך שימוש בכיפות סאטן איכותיות בצבע לבן. את ההדפס על הכיפה אפשר להחליף ברקמה, כאשר ישנה אפשרות לכיפות מודפסות בכל צבע, אנחנו נדפיס בעבורכם על כיפות בכל צבע. ישנה אפשרות גם להזמנת כיפות ממותגות עם הדפסת לוגו בית העסק.
אם גם אתם מחפשים כיפות מודפסות לבר מצווה הגעתם אל המקום הנכון, יחד עם הזמנת הכיפות לבר מצווה נשמח להציע גם מוצרים נלווים נוספים. אנו מבצעים גם עבודות הדפסה על כובעים והדפסה על חולצות, יחד עם הכיפות נדפיס בסגנון דומה גם חולצות וכובעים. יש לכם אפשרות לקבל שירותי הדפסה ברמה אחת מעל כולם עם חומרי גלם איכותיים, הדפסה דיגיטלית מתקדמת, מחירים הוגנים, שירות אישי אדיב, שירות בכל רחבי הארץ ואחריות אישית לטיב המוצר.

השירות שלנו

הדפסה על כיפות, חולצות וכובעים היא המומחיות שלנו, הצוות המקצועי מנוסה בעבודתו, אדיב, אחראי ומאוד יעיל. אנו מטפלים במסירות בהזמנות קטנות ובהזמנות גדולות, במידת הצורך נסייע לכם גם עם הזמנות דחופות. כיפות מודפסות לבר מצווה ולחתונה היא שירות שמאפשר לנו להתרגש יחד עמכם, כיפה היא פריט מלא במשמעות, פריט אותו תשמחו ותתרגשו להגיש לאורחים שלכם יחד עם רקמה או הדפס אישי וברכה.
phone-handset