מקצועיות, אדיבות ותודעת שירות

דוגמאות

הדפסה על כובעים רק אצל בכר כובעים וחולצות

כובע הוא פריט חובה בקיץ הישראלי החם, לא נצא לטיול או ליום עבודה בשטח מבלי להצטייד בכובע. אם אתם מעוניינים בהדפסה על כובעים לקבוצת עובדים, קבוצת מטיילים, קבוצת חיילים או כל שימוש אחר הגעתם למקום הנכון. אנו מספקים שירותי הדפסה על כמה סוגים של כובעים מודפסים, המלאי שלנו מבטיח כי כל אחד יוכל למצוא לעצמו כובע מתאים. יש אפשרות להזמין כובע מצחייה, כובעי רשת, כובע טמבל עשוי בד, צבעים שונים, כובעים רחבי שוליים ועוד.
אנו מייצרים את הכובעים והחולצות על פי דרישה, כל המוצרים עומדים בסטנדרטים מחמירים של איכות. שביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו, הזמינו כבר עכשיו כובעים עם הדפסה ליום הגיבוש הבא במקום העבודה, סיום קורס בצבא, טיול עם כל החברים או אירוע משפחתי. כובעים מודפסים יהיו מתנה נהדרת בעבור ילדי הגן או ילדי בת הספר, רגע לפני שיוצאים לטיול שנתי מזמינים כובעים אחידים לכל ילדי הכיתה. ישנה אפשרות להדפיס על הכובע תמונה אישית.
כל הזמנה של כובעים עם הדפסה מתקבלת על ידי הצוות המקצועי שלנו, ההדפס המבוקש מועבר אל מחלקת הגרפיקה לעיבוד וליטוש סופי. רק לאחר השלמת עבודת הגרפיקה והכנת התבנית להדפסה נתחיל במלאכת הכנת כובעים מודפסים והכנת הכובעים בהתאם לפרטי ההזמנה. אם יתעוררו שאלות ניצור עמכם קשר בהקדם ונפתור יחד את הסוגיה.
עם תחילת מלאכת ההדפסה נעשה שימוש בכובעים מודפסים איכותיים המיועדים להדפסות ובמכונות הדפסה חדישות ואיכותיות. אנו עושים שימוש במיטב הטכנולוגיה בכדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. עם השלמת ההזמנה יעברו המוצרים המודפסים לאריזה ומשם יצאו אליכם במשלוח תוך עמידה בלוח הזמנים. אנו עושים מאמץ לספק כל הזמנה במהרה תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים שהופכים את החוויה שלכם כלקוחות טובה הרבה יותר.
phone-handset